Profil kamerzysty na Instagramie
Profil kamerzysty na youtube
Profil kamerzysty na Facebooku

Kamerzysta Żuromin,  Kamerzysta Toruń, Wesele Toruń, Wesele Żuromin, Film ślubny Toruń, Kamerzysta Ciechocinek, Film ślubny Żuromin, Kamerzysta na ślub Żuromin, Kamerzysta na ślub Toruń, Kamerzysta na ślub kujawsko pomorskie, kamerzysta na ślub Sierpc, filmowanie z drona, film z lotu ptaka, sesja ślubna, Kamerzysta kujawsko pomorskie, Kamerzysta, Film weselny, film reklamowy, Kamerzysta Brodnica, Kamerzysta Pomorskie, Kamerzysta warmińsko mazurskie, kamerzysta mazowieckie, kamerzysta Sierpc, kamerzysta Lipno, kamerzysta Mława, kamerzysta Włocławek, kamerzysta Płock, kamerzysta Inowrocław, kamerzysta Bydgoszcz, kamerzysta Grudziądz, Kamerzysta Wąbrzeźno, kamerzysta Brodnica

CINEMA ARTE 2023

Wideofilmowanie kujawsko pomorskie

Odkryj urokliwe lokalizacje na sesje plenerowe w Toruniu - Idealne tło dla Twoich filmów i zdjęć!

25 maja 2023

Sesja plenerowa na tle Torunia!

Planujesz sesję filmową w Toruniu? To doskonały wybór! Miasto to pełne jest magicznych zakątków, które stanowią idealne tło dla romantycznych produkcji. Zaproponujemy teraz parę miejsc w Toruniu, które zapewnią piękne i klimatyczne ujęcia sesji narzeczeńskiej  lub poślubnej :)

 

Stare Miasto: Stare Miasto w Toruniu jest pełne urokliwych uliczek, kolorowych kamienic i zabytkowych budynków. To idealne miejsce, aby uwiecznić miłość młodej pary na filmie. Malownicze plenery, kamieniste uliczki i romantyczne kawiarnie tworzą niesamowitą atmosferę, która przeniesie widzów w magiczny świat miłości.

Mosty nad Wisłą: Toruń, położony nad malowniczą Wisłą, słynie z mostów, które przecinają rzekę. Mosty nad Wisłą oferują wspaniałe widoki na rzekę i panoramę miasta, dodając Waszemu filmowi wyjątkowego uroku i romantycznego nastroju.

 

Parki:

Dolina Marzeń, to zielony raj w centrum Torunia. To spokojne miejsce, gdzie możecie miło spędzić czas i uwiecznić radosne chwile na filmie. Wykorzystajmy urok ogrodów, bujną roślinność i urocze alejki jako tło do naszej produkcji.

Park Bydgoski to przepiękny park w zachodniej części Torunia. To idealne miejsce na romantyczną sesję filmową wśród zieleni i kwiatów. Wykorzystamy malownicze alejki, zabytkowe mostki i romantyczne zakątki, aby uwiecznić miłość młodej pary na filmie w naturalnym otoczeniu.

 

Ruiny zamku krzyżackiego:

Ruiny zamku krzyżackiego, znajdujące się w samym sercu miasta, stanowią niezwykłe miejsce na sesję filmową dla młodych par. Te majestatyczne ruiny dodadzą Waszemu filmowi charakteru i tajemniczości. Wyjątkowe detale architektoniczne i piękno otaczającego krajobrazu, aby stworzyć film, który zostanie na długo w pamięci widzów.

Ruiny zamku Dybowskiego stanowią malownicze tło dla sesji filmowej. Możemy wykorzystać pozostałości murów, bramy i otaczające je zielone tereny, aby stworzyć film pełen atmosfery tajemnicy i romantyzmu. Spacer po ruinach, podziwiać panoramiczne widoki na okolicę i cieszyć się wspólnymi chwilami w tym urokliwym miejscu.

 

Dwór Artusa: Dwór Artusa to renesansowy budynek, który od wieków pełnił funkcję miejsca spotkań i zabaw dla mieszczan. Jego piękna architektura, zdobione detale i atmosfera elegancji tworzą niezwykłe tło dla sesji filmowych. Wykorzystaj jego wnętrza i dziedziniec, aby dodać swojemu filmowi szlachetności i stylu.

Bulwar Filadelfijski: Bulwar Filadelfijski to miejsce (teraz w remoncie :)), gdzie młodzi zakochani mogą cieszyć się widokiem na Wisłę i przyjemną atmosferą nadbrzeża. Malownicze widoki, piękne zachody słońca i romantyczna atmosfera, stworzy film pełen emocji i magii.

 

Podsumowanie: Toruń oferuje wiele urokliwych miejsc idealnych na sesję filmową dla młodych par. Od uroków Starego Miasta po romantyczne ogrody i malownicze bulwary - miasto to ma wiele do zaoferowania. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.cinemaarte.pl, gdzie możesz zobaczyć przykładowe produkcje filmowe oraz dowiedzieć się więcej o naszych usługach jako kamerzysta w Toruniu.

Bądźcie częścią magicznych historii miłości i twórz niezapomniane filmy dla młodych par w Toruniu!