Profil kamerzysty na Instagramie
Profil kamerzysty na youtube
Profil kamerzysty na Facebooku

Kamerzysta Żuromin,  Kamerzysta Toruń, Wesele Toruń, Wesele Żuromin, Film ślubny Toruń, Kamerzysta Ciechocinek, Film ślubny Żuromin, Kamerzysta na ślub Żuromin, Kamerzysta na ślub Toruń, Kamerzysta na ślub kujawsko pomorskie, kamerzysta na ślub Sierpc, filmowanie z drona, film z lotu ptaka, sesja ślubna, Kamerzysta kujawsko pomorskie, Kamerzysta, Film weselny, film reklamowy, Kamerzysta Brodnica, Kamerzysta Pomorskie, Kamerzysta warmińsko mazurskie, kamerzysta mazowieckie, kamerzysta Sierpc, kamerzysta Lipno, kamerzysta Mława, kamerzysta Włocławek, kamerzysta Płock, kamerzysta Inowrocław, kamerzysta Bydgoszcz, kamerzysta Grudziądz, Kamerzysta Wąbrzeźno, kamerzysta Brodnica

CINEMA ARTE 2023

Wideofilmowanie kujawsko pomorskie

Pomysły na wesele w 2023r.

08 stycznia 2023

Popularne trendy weselne

 

  • Śluby outdoorowe: coraz więcej par decyduje się na śluby plenerowe, które dają więcej możliwości aranżacyjnych i pozwalają cieszyć się pięknem natury. W okolicy można znaleźć wiele perełek, które można zaadaptować na wesele w plenerze.

  • Personalizacja: coraz więcej par stara się zaprojektować swoje wesele w sposób niepowtarzalny i dostosowany do ich indywidualnych potrzeb i gustów. Ślub w stylu dzikiego zachodu, toskańskie winnice lub jak za PRL? Tylko wyobraźnia Was ogranicza!

  • Śluby ekologiczne: świadomość społeczna rośnie. Coraz więcej par decyduje się na organizację przyjęcia weselnego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i ograniczeniem wpływu na środowisko. Polskie zastaw sie a postaw się powoli przechodzi do lamusa i to nie tylko ze względu na inflację.  Po imprezie zwykle pozostaje pełno jedzenia, które się marnuje. Może warto o tym wcześniej pomyśleć i zamówić mniej, inaczej? Ewentualne nadwyżki można oddać do stołówek społecznych.

  • Food trucks oraz prosecco busy: coraz częściej w miejsce tradycyjnego cateringu wybierane są food trucki, oferujące różnorodne i oryginalne menu. Z powiązaniem z prosecco busami będą stanowiły zaskakujący i modny element na Waszym ślubie. Warto zastanowić się nad dobrym barmanem lub live cookingiem, które zadbają o podniebienia Waszych gości.

  • Fotobudka i fotobusy: fotobudki cieszą się coraz większą popularnością na weselach, pozwalając gościom na zabawę i zrobienie niezapomnianych zdjęć. Nowością na naszym podwórku jest campingowe love. Jest to wyjątkowa mobilna fotobudka w stylu boho, która idealnie wpisze się  m.in. w śluby outdoorowe!